Úvod » Boxy & Balíčky » Balíček hokejových karet UD Ice 2019-20 Hobby


        

Balíček hokejových karet UD Ice 2019-20 Hobby

skladem

 

cena bez DPH : 742,98 Kč (29,12 EUR)
cena s DPH (21 %):
899,00 Kč (35,24 EUR)
UD Ice přichází s dalším našlapaným ročníkem. Krásné paralelky Green, Orange, Ice Cube, Red a Black. Ice Premiers s pěti levely, s nejnižšším limitem /99 vychází dokonce i ve variantě Retro. Již tradičně je zařazena karta Subzero s hvězdami v poměru 1 ku 20 balíčkům a s nováčky limitovanými do 999. Vzácná karta Subzero rookie variant je vkládána dokonce 1:240. Série obsahuje rovněž podpisy Ice premier Autographs, Superb Script, Under Glass Signatures. Obsaženy jsou i karty Exquisite a další skvělé karty s vysokou hodnotou.


Balíček obsahuje:

 5 karet 
 
  V balíčku můžete najít:
Base set, Ice Premieres, Sub Zero Stars, Sub Zero Rookies, Exquisite Rookies, Rookie Relic Jumbos, Exquisite Material Signatures, Exquisite Signatures, Ice Buckets, Signature Swatches, Glacial Graphs, Fire and Ice, Exquisite Rookie Signatures, Exquisite Rookie Auto Patch Tribute, Rookie Ice Buckets, Ice Premieres - Autographs Parallel a další

Klíčoví nováčci: Cale Makar, Jack Hughes, Quinn Hughes, Cody Glass, Victor Olofsson, Ryan Poehling, Filip Zadina, Nick Suzuki, and Adam Fox.

  
    
MTI0NG